Zagłębie Lubin - Rodło Opole 4:5 mecz sparingowy rocznika 2005

Na nowoczesnym kompleksie sportowym Akademii KGHM Zagłębie Lubin odbył się mecz kontrolny zawodników urodzonych w 2005 roku pomiędzy zespołami Zagłębia Lubin i Rodła Opole. Goście strzelili o jedną bramkę więcej i odnieśli zwycięstwo 5:4. Mecz rozegrano w 3 tercjach po 30 minut każda. Pogoda dopisała, a kibice zobaczyli ciekawe, obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych widowisko.

Nie przykładam wagi do wyniku, chociaż oczywiście cieszę się z wygranej. Najważniejsze jest to, że moja drużyna na tle bardzo mocnego rywala zaprezentowała się z dobrej strony, chociaż to dopiero nasz drugi mecz na dużym boisku po okresie zimowym, kiedy trenowaliśmy na hali. Moi zawodnicy zrealizowali założenia taktyczne, nieźle wyglądali pod względem technicznym i motorycznym - mówił po meczu trener Tomasz Ciastko.

Skład Rodła: M. Kaczmarczyk, O.Sośnicki, T.Błażkowski, P.Mróz, J.Bobrowski, M.Gabert, D.Lubliński, A.Fąferko, P.Ziętek, M.Kuleczko, K.Semczuk J.Sakson, K.Buniak, A.Padamczyk, W.Kucharski. Trener: Tomasz Ciastko