Trampkarze wygrywają na wyjeździe

Drużyna trampkarzy wygrała wyjazdowy mecz z zespołem LZS-u Ligota Oleska 3:4. Do przerwy nasz zespół prowadził 1:4 i wydawało się, że w drugiej połowie Rodło będzie kontrolować spotkanie. Okazało się jendak, że gospodarze zdobyli dwa gole i w końcówce spotkania zrobiło się nerwowo. Na szczęście zawodnicy Rodła zachowali koncentrację do końca meczu i zdobyli kolejne, cenne 3 punkty.

Skład Rodła: Antoni Krzymiński, Tomasz Błażkowski, Aleksander Padamczyk, Jan Bobrowski, Franciszek Bobrowski, Maciej Gabert, Łukasz Gębica, Igor Kaca, Mateusz Kuleczko, Aleksander Padamczyk, Adam Pancylejko, Jan Pietrzak, Oliwier Sośnicki, Michał Demski, Wojciech Górka, Paweł Filc, Mateusz Lasek, Jakub Marczewski, Trenerzy: Tomasz Ciastko, Kazimierz Kucharski.